تاریخچه

بسمه تعالي

گروه شرکتهای فرش ابريشم در سال 82 بنيانگذاري گرديد و با جديد ترين دستگاههاي روز دنيا توليد فرشهاي 500 و 700 شانه را آغاز نمود با توجه به تقاضاي بازار و هدف عرضه بهترين و به روز ترين محصولات ، مجموعه در سال 1386، واحد جديد فرش پنجاه رنگ  ابريشم  و چندين سالن بافندگي و نمايشگاه بزرگ جهت رفاه مشتريان احداث نموده و سالانه با خريد مدرنترين دستگاههاي بافندگي با ظرفيت توليدي خود افزود حاصل تلاشهاي شبانه روزي مديران و مسئولان اين مجموعه تجاري و توليدي در اين مدت كوتاه و در اختيار داشتن انواع ماشين هاي بافندگي  CRX700  ،  HCP   ده رنگ از كمپاني واندويل با ظرفيت توليد روزانه 4000 متر مربع انواع فرش اكروليك ، گليم فرش، و پلي استر در تراكم هاي 1200 ، 1500 ، 2550 ، 3000  مي باشد. اين مجموعه براي پيشبرد اهداف خود دست از تلاش مستمر برنداشته و هم اكنون نيز در حال احداث خط توليد فرشهاي 1000 شانه , 1200شانه ميباشد.

محصولات  مجموعه فرش ابریشم میاندوآب با دارا بودن مهر استاندارد ملي به اذعان مشتريان از بهترين و بي نظيرترين فرش هاي ايران شمرده مي شوند. اين مجموعه با انعطاف پذيري بالا و شناخت بازار عرضه  و تقاضا هميشه در صدر بهترين شركتهاي توليدي در زمينه بافندگي بوده و هست. اميد است كه با حمايت مسئولان و شما مشتريان گرامي كه سرمايه اصلي اين مجموعه هستند  اين روند ادامه پيدا كند و هر روز به كيفيت و كميت محصولات افزوده شود.

از شاخه هاي  مهم محصولات اين مجموعه ، كيفيت بالا در حد استانداردهاي جهاني است كه شما عزيزان نمونه هاي آن را ملاحظه مي فرمائيد.